vaiku finansinio svietimo savaiteKovo 10–17 d. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, bus minima Vaikų

finansinio švietimo savaitė, kurios jungtinę programą organizuoja Lietuvos bankas*.

Edukacinį projektąpagal finansinio švietimo iniciatyvą „Pinigų bitė“,  skirtą Vaikų finansinio švietimo savaitei, vykdo ir Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto atstovai. Finansų ir apskaitos katedros doktorantai Mindaugas Vijūnas, Mantas Valukonis ir Renatas Špicas, vadovaujami docentės dr. Gerdos Žigienės, parengė pamokų ciklą pagal LB pasiūlytą tematiką – apie pinigų valdymą, taupymą ir atsakingą skolinimąsi, kurį sėkmingai pristato Kauno miesto gimnazijose ir mokyklose. Visos trys VU KHF doktorantų parengtos pamokos („Kaip nepritrūkti pinigų?“, „Kaip skolintis protingai?“ ir „Kodėl taupyti verta?“) skatina mokinius diskutuoti apie asmeninių finansų aktualijas gyvai ir betarpiškai.

VU Kauno humanitarinis fakultetas Vaikų finansinio švietimo dienoje dalyvauja kartu su tokiais  solidžiais partneriais, kaip: Lietuvos bankas, Švietimo ir mokslo ministerija, vertybinių popierių birža NASDAQ OMX Vilnius, projektas „Kam to reikia?!“ (projekto iniciatoriai: „Swedbank“ ir „Omnitel“), „Danske Bank“, SEB bankas, „Swedbank“, DNB bankas, UAB „Bonum Publicum“, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), kreditų biuras „Creditinfo“, Lietuvos finansų rinkų institutas, Socialinių mokslų kolegija, Valstybinio socialinio draudimo fondas („Sodra“), klubas „Pinigų srautas“.

Daugiau apie LB projektą: