poezijos muitine vukhfSmagaus poezijos mylėtojų sambūrio jaukiame fakulteto Liepų kiemelyje rezultatas – ne tik geros emocijos ir smagūs potyriai, bet ir  ranka rašytas poezijos rinkinys. Į jį po įdėmaus muitininkų patikrinimo ir geranoriškai publikai pritarus buvo surištos pirmą kartą skambėjusios eilės, kurias skaitė 21 autorius.

Juos į savo pirmąjį viešą renginį sukvietė VU KHF teatro grupės nariai ir jų draugai. Rimtai nusiteikusi patikrinti eiliuojančių talentą ir humoro jausmą, pokštaujanti muitininkų kompanija, kuriai  sumaniai vadovavo režisierius Andrius Žiurauskas, suteikė daug smagių akimirkų gegužės 15-osios vakarą susirinkusiems į  „Poezijos muitinę“ Muitinės g. 8 Kaune.

Dėkojame  visiems, nepabūgusiems kūrybinių iššūkių, vandens ir vėjo.

Linkime mūsų teatrui augti ir klestėti!