Veni Gaudere 2014Praėjusį savaitgalį (lapkričio 15-16 d.) fakulteto merginų choras ,,Veni gaudere”(vad. Adelė Mikalkėnienė) viešėjo  Klaipėdoje, kur vyko kasmetinis didžiuosiuose Lietuvos miestuose rengiamas Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis. Šiemet renginio dalyviai koncertavo pajūrio regiono bažnyčiose ir koncertų salėse, o festivalyje dalyvavo net 20 studentiškų chorų.

,,Veni gaudere” pasirodė Klaipėdos universiteto Menų fakultete. Merginos iš Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto pristatė solo programą, kurioje skambėjo M. K. Čiurlionio, J. Tamulionio, D. Kairaitytės, M. Karčiausko kūriniai a cappella (be instrumentų pritarimo). Kolektyvas, šiemet dėl objektyvių priežasčių pakeitęs sudėtį iš mišraus choro į merginų, sulaukė puikių publikos vertinimų ir gausių sveikinimų už vokalinį pasirodymą.

Šiuo metu choras intensyviai rengia programą gruodžio pradžioje vyksiančiam festivaliui ,,Žiemos šviesa” (Vilniuje) ir kalėdiniams pasirodymams Kaune.

veni gaudere khf 2014