knygu kaledos vukhf 2015Pratęskime gražią fakulteto tradiciją ir vėl (jau ketvirtą kartą) padovanokime svetur gyvenantiems mažiems  ir dideliems tautiečiams džiaugsmą skaityti lietuviškai!

Lapkričio 2 – gruodžio 1 d.  atneškime perskaitytas knygas į fakultetą ir palikime jas akcijos ženklu pažymėtose vietose:  I korp. antro aukšto fojė (prie buvusios bibliotekos); II korp. antro aukšto fojė (prie prof. V. Gronsko aud.); III korp. I kompiuterių klasėje ir CSC poilsio zonoje (IV korp. antrame aukšte).

Akcija „Knygų Kalėdos VU KHF“ jau trečius metus prisijungia prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos „Knygų Kalėdos“. Šių metų gruodžio 4 d. Lietuvos Respublikos prezidentūroje VU KHF bendruomenės atstovai mūsų surinktas knygas perduos Prezidentės pakviestiems lietuvių bendruomenių ir mokyklų atstovams iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos ir Kaliningrado srities.

Turi gerų knygų? Pasidalink! Palik knygą akcijos ženklu pažymėtose vietose:

• I k. 2 a. fojė (prie buvusios bibliotekos);
  • II k. 2 a. fojė (prie prof. V. Gronsko aud.);
  • III k. I komp. kl.
  • IV k. 2 a. CSC poilsio zonoje (prie XIII aud.).

Prisijunk ir tapk aktyviu  akcijos „Knygų Kalėdos VU KHF‘ 2015“ dalyviu!

Dosniausiems ir aktyviausiems akcijos dalyviams fakulteto VR komanda rengia smagias staigmenas:)