Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerijos/uosinta_erasmus is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

uosinta vu 2016VU Kauno  fakultete šiuo metu studijuojantys pagal Erasmus programą studentai, jų mentoriai ir svečiai iš Kauno technikos kolegijos šokių kolektyvo „Pušynėlis“ linksmai praleido vakarą su fakulteto folkloro ansambliu „Uosinta“. Vakaronės dalyviai vaišinosi tarptautiniais (pačių studentų paruoštais) patiekalais, mokėsi šokti lietuvių liaudies šokius ir žaidė smagius žaidimus.

Renginio organizatoriai dėkojame šauniajam „Uosintos“ kolektyvui ir jo vadovei Auksuolei Šuliokienei už geras emocijas, teigiamą energiją ir šilumą, kurios užteks iki pavasario.

{galerija}galerijos/uosinta_erasmus{/galerija}