VU kauno fakultetasĮgyvendinant Vilniaus universiteto strateginį veiklos 2015-2017 m.  planą siekiama sukurti efektyvaus valdymo sistemą ir optimizuoti universiteto struktūrą. Pagal šį planą vykdomas taiklusis projektas 5.1. Moderni Universiteto struktūra numato pritaikyti universiteto struktūrą strateginei valdysenai. Lyderiaujančiame šalies universitete kuriama efektyvaus, didesnį darbuotojų pasitikėjimą ir pasitenkinimą keliančio valdymo sistema.

2016 metais parengti ir spalio 18 d. Vilniaus universiteto senato posėdyje patvirtinti nauji mūsų fakulteto nuostatai. Vadovaujantis VU senato nutarimu keičiamas Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF) pavadinimas – nuo 2017 m. sausio 1 d. jis bus vadinamas Vilniaus universiteto Kauno fakultetu (VU KnF).

Su šiuo pokyčiu susiję  kontaktinių duomenų pasikeitimai – nuo šiol fakulteto interneto svetainės adresas bus www.knf.vu.lt.

Keisis ir Vilniaus universiteto Kauno fakulteto darbuotojų bei studentų elektroninio  pašto adresai: darbuotojų pašto adresai bus , studentų – .

Darbuotojai, jau turintys el. paštus su @khf.vu.lt galūne, naujus paštus Vilniaus universiteto tapatybių valdymo sistemoje (idm.vu.lt) matys nuo 2016 m. gruodžio 19 dienos. Tapatybių valdymo sistemoje bus galima pasirinkti, kuris paštas yra pagrindinis. Pasirinkusieji, kad jų pagrindinis paštas yra ,  ir toliau matys visus pašto dėžutėje esančius laiškus. Iki 2025 02 01 senuoju adresu () siunčiami laiškai bus peradresuojami į naują pašto dėžutę (). Centralizuotai el. paštai bus pakeisti naujais nuo 2017 m. vasario  1 dienos.

Studentai naujus paštus matys nuo 2017 01 02. Centralizuotai jų el. paštai bus pakeisti naujais nuo 2017 m. vasario  1 dienos. Pasikeitus pašto adresui, pašto dėžutėje studentai ir toliau galės matyti visus senus laiškus. Senuoju adresu () siunčiami laiškai bus peradresuojami į naują pašto dėžutę () iki 2019 07 02.

Fakulteto interneto svetainėje kontaktiniai duomenys (el. pašto adresai) bus atnaujinti po 2017 m. vasario 1 dienos.

Dėl informacijos techniniais klausimais rašykite el. paštu arba kreipkitės į fakulteto Kompiuterinės technikos skyrių.

VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys