Aktualijos

Aukštųjų mokyklų mugė 2018 Kaune

muge2018kaune22018 m. sausio 17 d. visus moksleivius, besidominčius patraukliomis ir originaliomis studijų programomis, taip pat jų tėvus ir mokytojus kviečiame susitikti Vilniaus universiteto stende Aukštųjų mokyklų mugėje, kuri 10-17 val. vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas)*.

Tarp nominantų į Lietuvos mokslo premiją – LKI vyriausioji mokslo darbuotoja, VU KnF profesorė dr. D. Mikulėnienė

Sausio 15 d. 15 vaL. Lietuvos mokslų akademijoje vyks kandidatų į 2017 m. Lietuvos mokslo premiją paskaita-diskusija

Plačiau

Kviečiame kartu švęsti Šv. Liucijos dieną!

liucijaGruodžio 15 d. 12.00 val.  Anglų ir švedų kalbų studijų programos studentai ir dėstytojai kviečia visus į tradicinę Švedijos šventę – Šv. Liucijos dieną* VU Kauno fakultete.

"Džiaugsmo pašto" kūrybinės dirbtuvės

paštasNorite sukurti ne tik palinkėjimą, bet ir patį atviruką?  Gruodžio 18 dieną visų norinčiųjų jaukiai ir prasmingai praleisti ilgąją pertrauką (11.15– 12.00 val.)  lauksime  fojė, prie prof. V. Gronsko auditorijos, kur vyks kūrybinės  „Džiaugsmo pašto“ dirbtuvės. Mes pasirūpinsime  visomis priemonėmis,  kurių prireiks norint sukurti  originalų atviruką, o  Jūs nepamirškite vieno – šventinės džiugios nuotaikos.

„DXC Technology Lounge“ atidarymas Vilniaus universitete Kaune

DXCGruodžio 8 dieną,  penktadienį,  11.30 val. VU Kauno fakulteto IV korpuso antrame aukšte bus oficialiai atidaryta poilsio ir laisvalaikio erdvė „DXC Technology Lounge“. Renginyje dalyvaus šios jaukiai sutvarkytos svetainės fundatoriaus – pirmaujančios pasaulyje IT paslaugų bendrovės „DXC Technology“ – atstovai, kurie kartu su fakulteto administracijos vadovais ir studentais perkirps simbolinę atidarymo juostą.