Konferencijos data: 2014 m. gruodžio mėn. 11 d.

Konferencijos tikslas –  prisidėti prie patikimos, saugios, efektyvios ir darnios ūkio, ekonomikos bei verslo plėtros.

Konferencija suteikia galimybę atvirai diskusijai tarp jaunųjų mokslininkų, ne tik perskaityti pranešimą, pasidalinti patirtimi bei įžvalgomis, bet ir aptarti naujausias mokslo tendencijas, pasiekimus bei trūkumus, taip pat atnaujinti arba užmegzti naujas asmenines pažintis ir bendradarbiavimą.

Kviečiame magistrantus, doktorantus ir kitus mokslo atstovus į Prof. Vlado Gronsko mokslinę magistrantų ir doktorantų konferenciją „Ūkio plėtra: teorija ir praktika“. Konferencijoje kviečiami dalyvauti ir moksleiviai, norintys pagilinti žinias ekonomikos, finansų, vadybos, verslo administravimo, marketingo srityse bei kuo anksčiau susipažinti su studijų ir mokslo subtilybėmis.

Konferencijos kalba: Lietuvių ir anglų

Kontaktinis asmuo: