khf guest UKŠią savaitę Filosofijos ir kultūros studijų katedros kvietimu Vilniaus universitete Kaune vieši  Birmingemo universiteto profesorius Long Paul, kuris skaitys paskaitas akademinei bendruomenei ir dalyvaus Tarptautinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Kūrybiška miesto plėtra: kultūra, verslas, bendruomenė“ 2014 m. lapkričio 19 – 21 d.

Vizito organizatoriai maloniai kviečia įprof. Long Paul (Birmingemo universitetas, JK) paskaitas:

Lapkričio 18 d. 9.45 val. „What does research and development mean for the creative industries?“

Lapkričio 21 d. 13.30 – 16.30 val.: „Connecting Communities: Cultural Intermediaries and Participation in the Creative Economy“, „New modes of Cultural Heritage, Regeneration and Place Making“, „The particularities of place: policy, creativity, culture“, „Researching place, culture and creativity“.

Visos paskaitos vyks Vaizdo konferencijų studijoje (buv. MDS), VU KHF, Muitinės g.12.