English

Kviečiame teikti straipsnius jubiliejinei 20-ajai tarpuniversitetinei magistrantų ir doktorantų konferencijai „Informacinės technologijos (IT 2015)“, kuri vyks 2015 m. balandžio 24 d., Kaune, Lietuvoje.

Konferencija „Informacinės technologijos“ yra tradicinė kasmet vykstanti konferencija, kurią nuo 1995 metų paeiliui organizuoja trys Kauno universitetai: Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas, Kauno technologijos universitetas, Vytauto didžiojo universitetas.

Konferencija IT 2015  siekia sukurti erdvę diskusijoms ir paskatinti bendradarbiavimą tarp magistrantų, doktorantų ir  komercinių institucijų bei tokiu būdu suteikti naujų galimybių moksle ir siekiant karjeros. Tradiciškai konferencija organizuojama Kaune, antrame pagal dydį Lietuvos mieste.

Konferencijos kalba: lietuvių, anglų

Straipsnių pateikimas

Priimti straipsniai bus atspausdinti leidinyje. Vienam straipsniui numatyta ne daugiau 4 puslapių (apie 2500 žodžių). Šiame leidinyje vienas autorius (ar su bendraautoriais) gali pateikti ne daugiau dviejų straipsnių. Galutinės straipsnių versijos turi atitikti formatavimo reikalavimus pagal  straipsnio šabloną.

Darbų pateikimas vykdomas  EasyChair sistemoje.

Atsisiųsti konferencijos informaciją PDF formatu

KONFERENCIJOS PROGRAMA