buriavimo seminaras vukhf 2015Nuo sausio 31 d. VU KHF patalpose (Muitinės g. 8) šeštadieniais vyks teoriniai užsiėmimai būsimiems buriuotojams jachtos vairininko kvalifikacijai įgyti.

Jūrinio buriavimo mokymo programa sudaryta iš dviejų dalių: teorijos (40 val.) ir praktikos (10 val. − Kauno mariose).

Numatomos aštuonios disciplininių užsiėmimų dienos (jachtos įranga, burlaivio teorija, jachtos valdymo technika, takelažo darbai, navigacija, locija, hidrometeorologija, Tarptautinės jūrų laivybos taisyklės (COLREG), Europos vidaus vandenų plaukiojimo taisyklės (CEVNI), signalizacija ir ryšio priemonės, radiotelefonija, jūrų teisė, mechaninio variklio eksploatacija, plaukiojimo ir darbų sauga) ir viena konsultacija. Teorijos egzaminas – 2015 m. balandžio 11 d.

Praktikos mokoma individualiai.

Fakulteto bendruomenės nariams teorijos kursas – nemokamai.

Mokestis už egzaminus ir pažymėjimo išdavimą − pagal Lietuvos buriuotojų sąjungos nustatytus įkainius.

Cogito ergo sum −jei Dekartas būtų plaukiojęs jūromis, būtų ne vien egzistavęs, bet ir gyvenęs.

Registravimasis į kursus vyks sausio 31 d. ir vasario 7 d. dienomis.

Papildoma informacija ir registracija: www.buriavimas.info, tel. 8 698 09565