KVIEČIAME visus, neatsispiriančius žodžio meno vilionėms, į LITERATŲ KLUBĄ! Laukiame ne tik filologijos programų studentų, bet ir kitų specialybių atstovų, kurie turi savo nuomonę apie literatūrą ir literatūrinį gyvenimą. Pirmadieniais 17 val. XIX auditorijoje mes:

• skaitome ir komentuojame vieni kitų kūrybą;
  • lavinam savo kūrybiškumą – atliekame spontaniškas ir savaitės kūrybines užduotis;
  • aptariame literatūros naujienas, kolegų darbus;
  • skaitome pasirinktą Mėnesio knygą, ją recenzuojame, komentuojame, dalinamės.
  • dalyvaujame Fakulteto, kolegų ir kitų universitetų renginiuose, konkursuose.

Taigi jau rugsėjo 7 dieną (pirmadienį) 17 val. ateik į XIX auditoriją. Mums svarbios Tavo įžvalgos!

Išsamesnės informacijos teirautis el. paštu arba .