Data: 2015 m. gruodžio 9 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto Biržiškos auditorija, IV korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 12-15 metų moksleiviams.

Italija – aulinio bato formos šalis, kur visada šviečia saulė, visi valgo picą ir kabina makaronus. Kiek tiesos šiame tipiškame Gražiosios šalies apraše? Pristatant Italiją, jos kultūrą, papročius ir kalbą, paaiškės, kokia ji mums artima, kiek daug jau apie ją žinome, kaip lengva prabilti itališkai.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos katedros, Dante Alighieri draugijos lektorius dr. Stefano Lanza.