uosintos seminarui suvalkijosSeminaras „Suvalkijos regiono tradiciniai dainavimo stiliai“ iš edukacinio ciklo „Lietuvos etnografinių regionų tradiciniai dainavimo stiliai“, kurį rengia Kauno folkloro klubas „Uosinta“ ir VU KHF Sociokultūrinių tyrimų centras, vyks 2015 m. lapkričio 10 d. 15.30-19.30 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto III auditorijoje ir Tarybos menėje.

Pranešėjas – etnomuzikologas profesorius hum. m. dr. Rytis Ambrazevičius (Lietuvos Muzikos ir teatro akademija, Kauno technologijos universitetas).

Dalyvių registracija:   (8 600 21734)

suvalkijos regionu seminaras2015 uosinta programa