Vasario 25 d. 9.45 val. Filosofijos ir kultūros studijų katedra organizuoja kino režisieriaus ir prodiuserio Gintauto Dailydos seminarą VU Kauno humanitarinio fakulteto Vaizdo konferencijų studijoje.

Gintautas Dailyda – prodiuseris, režisierius, kino įmonės „Seansas“ vadovas, Režisierių gildijos narys. G. Dailyda  prodiusavo filmus: „Nulinio laiko zona“ (2012), „Vilniaus getas“ (2005), „Knygnešys“ (2001), „Rojuje irgi sninga“ (1994), režisavo filmą „Vien tik meilė begalinė“ (1991).

„Man labai svarbus neformalus seminarų organizavimas ir realus rezultatas”, - sako Gintautas Dailyda ir į kūrybinius kino seminarus kviečia ne tik kultūros vadybos III k. studentus, bet ir  visus tuos,  kurie domisi kino menu.