khf namukaiBalandžio 4 d. (pirmadienį):

17 val. vieša prof. Virginijos Jurėnienės paskaita „Vilniaus universiteto raida:  dramatiški Lietuvos istorijos tarpsniai ir iškilūs sprendimai  (1795-1990 m.)“ (X auditorijoje),

19 val. VU KHF teatro premjera „Nesusišnekam?!..” (įkvėpimo šaltinis – A. Slapovskio pjesė „Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės”). Režisierė – Indrė Taločkaitė. (Teatro menėje, 4 korp.).

Balandžio 5 d. (antradienį):

11.15 val. VU KHF bendruomenės pietūs Liepų kiemelyje. Makaronus verda ir gera nuotaika vaišina Studentų atstovybė.

Balandžio 6 d. (trečiadienį):

12 val. išvyka į Vaišvydavos girininkiją (Kauno r.) sodinti 437 medelius „VU KHF giraitėje“. Akcijos „Gimtadienio dovana Alma Mater“ organizatorius – VU KHF Žygeivių klubas „Santaka”.