Gegužės 17 d. (antradienį) 15.30 val. VeGa auditorijoje  viešą paskaitą „Kontroliuojamų sandorių kainodara“ skaitys Algirdas Kviklys, VU KHF absolventas ir buvęs VU KHF SA prezidentas, UAB „Rödl & Partner“ Vidaus mokesčių skyriaus vadovas.

Paskaitos metu bus aptartos šios temos:

1. Kas yra laikoma kontroliuojamuoju sandoriu?
  2. Dėl kokių priežasčių atsirado poreikis reglamentuoti tokius sandorius?
  3. Kokiais metodais remiantis yra nustatoma kontroliuojamųjų sandorių kainodara?
  4. Kaip turėtų būti atliekama palyginamoji analizė?
  5. Kokie reikalavimai keliami kontroliuojamų sandorių kainodaros dokumentacijai?
  6. Kokie kontroliuojamieji sandoriai sulaukia didžiausio mokesčių administratoriaus dėmesio?
  7. Kontroliuojamųjų sandorių kainodaros sudarymo pokyčiai, įgyvendinant Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) veiksmų planą dėl mokestinės bazės sumažinimo ir pelno perkėlimo (angl. BEPS).