paysera bankas 17692Lapkričio 17 d. 12.00 val. prof. V. Gronsko auditorijoje vyks paskaita „Elektroniniai pinigai ir mokėjimų rinka“.

Lektorius – Justas Noreika iš UAB „Paysera LT“.

J. Noreika karjerą Paysera įmonėje pradėjo dar studijų VU metu ir jau daugiau nei 7 metus aktyviai darbuojasi mokėjimų rinkoje, kurdamas naujus produktus ir konsultuodamas el. verslus. Paskaitoje lektorius ne tik aiškins, kas yra elektroniniai pinigai, bet ir apžvelgs visą mokėjimų rinką, pristatydamas tiek dabar dominuojančius mokėjimo būdus, tiek ir atsiskaitymų bei el. verslų naujoves.

Kviečiame visus, kurie domisi mokėjimais, technologinėmis naujovėms ir svajoja sukurti savo el. verslą.