TELL ME vukhf 2015VU Kauno fakulteto Germanų filologijos katedra maloniai kviečia studentus ir mokslininkus dalyvauti tarptautinėje tarpdisciplininėje konferencijoje „Tarp Eilučių: Lingvistikos, Literatūrologijos ir Medijų Erdvė: TELL ME’ 17”. Konferencija vyks 2017 m. gegužės 10-11 d. Vilniaus universiteto Kauno fakultete.

Kviečiame registruotis ir atvykti ne tik pristatyti savo mokslinio darbo rezultatų, bet ir pasiklausyti įdomių kolegų pranešimų, gauti patirties praktinio pobūdžio dirbtuvėse. Išsamesnę informaciją apie konferenciją ir registracijos formą rasite priede. Laukiame Jūsų atvykstant!

Buvusių  konferencijų akimirkos: www.facebook.com/TELLME.KHF.VU

Būtume dėkingi, jei šia informacija pasidalintumėte su kolegomis, kuriems tai galėtų būti įdomu ir aktualu.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Konferencijos organizacinis komitetas