Benedikto parodos thumbLapkričio 18 d. 10 val. į fotografijos parodos „Nuoširdi fotografija“ atidarymą Kiemo galerijoje (E. Ožeškienės g. 21, Kaunas) kviečia Evelina Senkevičiūtė, Inga Basevičiūtė ir Gerda Danylaitė, Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete studijuojančios kultūros vadybą. Trečio kurso studenčių rengiamoje parodoje, kuri veiks lapkričio 18 – gruodžio 9 dienomis, bus pristatyti jaunojo fotografo Benedikto Kazlausko (@growingaura) darbai, kurių pagrindinė tema – gamta, išreikšta per makro objektyvą. Ši fotografijų paroda jau buvo eksponuojama Vilniaus miesto centrinėje bibliotekoje.

Benediktas pradėjo fotografuoti 2013 m., pradėjęs dalintis savo darbais socialiniuose tinkluose sulaukė nemažo dėmesio ir šiuo metu turi daugiau nei 30 tūkst. sekėjų. „Viskas prasidėjo nuo obelų žiedų savam sode, kaimo kalnelių, nuo kurių palydint besileidžiančią saulę akys žibėjo tokia pat susižavėjimo ugnimi, kokia akys žiba, kai matau, jog mano nuotraukomis grožisi vis daugiau žmonių“- sako fotografas Benediktas Kazlauskas, įsitikinęs, kad nuoširdumą lydi laimė ir sėkmė.

Benedikto parodos plakatas