baneriukas dziaugsmo pastuiLietuvių filologijos katedros studentai tęsia prasmingą tradiciją ir  kreipiasi į fakulteto bendruomenę: „Nelikime abejingi, atverkime širdį gerumui ir prisidėkime prie DŽIAUGSMO PAŠTO – perduokime gerą žodį senelių namų gyventojams!“.

Tereikia parašyti šiltą palinkėjimą ir įdėti jį į DŽIAUGSMO PAŠTO dėžutę, kurią rasite VU KHF  IV korpuso II aukšto vestibiulyje prie J. Biržiškos auditorijos.

Norinčių pasigaminti atviruką akcijos organizatoriai laukia Džiaugsmingosiose dirbtuvėse, kurios vyks gruodžio 6 d. (antradienį) 16 val. VU KHF Kūrybos inkubatoriuje (ketvirto korpuso trečiame aukšte).

„Džiaugsmo paštas“ laukia mūsų visų.