DSC 0062Gruodžio 8 d., ketvirtadienį, 13.45 val. į susitikimą su  filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ režisieriumi Romu Zabarausku kviečia VU Kauno humanitarinio fakulteto Kultūros vadybos IV kurso studentės: Gabrielė Skeisgielaitė, Eglė Rojutė, Paulina Griauzdaitė, Aušra Kazokaitė, Kauno kino centro „Romuva“ praktikantės.

Jaunojo kino režisieriaus paskaitos tema – „Kinas, kuris nelaukia. Pokalbis apie žydrąjį kiną“.

Po susitikimo M. Biržiškos auditorijoje (VU KHF 4 korp. 2 a.) režisierius R. Zabarauskas pakvies į nemokamą jo kurto filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ peržiūrą, kuri vyks KTU kultūros ir renginių centre (nuo16 val.).

RZabarausko plakatas