Trukmė: 2 val.
Data: 2017-01-27 14.30 val.

Vieta: Vilniaus universiteto Kauno fakultetas, Muitinės g. 8 (J. Jablonskio auditorija)
Lektorės: L. Fedorčenkienė, doc. dr. D. Vengalienė.
Tobulinamos kompetencijos: dalyko turinio planavimo ir tobulinimo; mokinių motyvavimo ir paramos jiems.

Trumpas aprašas:
Kūrybiškos ir inovatyvios, aktyvios ir interaktyvios anglų kalbos pamokos yra būtent tai, ko iš šiuolaikinio mokytojo tikisi naujoji moksleivių/studentų karta.  Kaip paversti pamokas/paskaitas  kūrybiškomis ir aktyviomis? Kaip sudominti moderniose technologijose panirusį jaunimą, kaip sužadinti smalsumą? Kaip paskatinti kūrybiškai mokytis individualiai ir grupėse?  Šio seminaro tikslas aptarti metodus ir galimybes, kaip pateikti mokomąją medžiagą šiuolaikiškai, kaip išnaudoti moksleivių/studentų kūrybinį potencialą, kaip erzinantį įprotį naršyti per pamokas internete paversti efektyviu mokymosi įrankiu.
Aptarsime interaktyvias mokymosi galimybes auditorijoje, internetinės erdvės siūlomus resursus, bei metodiką , kaip tuos resursus efektyviai išnaudoti.  Ką gali mokytojas nuveikti su Kahoot, su newsinlevels, TedTalks ir kitais elektroniniais ištekliais, o ką moksleiviams/studentams būtų įdomu nuveikti patiems.

Seminaro dalyviams būtina registracija, registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, mokyklą ir el. pašto adresą. Registruotis galima adresu arba