2017 m. sausio 27 d. 15 val. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune (Vilniaus g. 33) bus įteikti diplomai Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) Meno vadybos magistro studijų programos ketvirtosios laidos absolventams.

Iškilmingoje ceremonijoje dayvaus Vilniaus universiteto studijų prorektorius doc. dr. Valdas Jaskūnas ir Kauno „Eglės“ galerijos parodų direktorė Raminta Antanaitienė bei Istorinės LR prezidentūros Kaune vadovė Renata Mikalajūnaitė.

Vadybos magistrų diplomus pirmiesiems dešimčiai Vilniaus universiteto Kauno fakulteto absolventų įteiks VU prorektorius doc. V. Jaskūnas, VU Kauno fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys ir VU senatorė prof. dr. Virginija Jurėnienė, Meno vadybos magistro studijų programos pirmininkė bei VU KnF Filosofijos ir kultūros studijų katedros vedėja. Absolventų vardu kalbės vadybos magistrė Daiva Burinskytė, kurios akademiniai pasiekimai įvertinti Magna Cum Laude diplomu.

Šventėje muzikuos VU KnF choras „Veni gaudere“ (vadovė Adelė Mikalkėnienė) ir instrumentinis ansamblis „Concordi sono“ (vadovė Kristina Katavičiūtė).

Renginio vedėja – Indrė Zabulytė.

Maloniai kviečiame!