UlvydasGermanų filologijos katedros kvietimu 2017 kovo 15 d. VU Kauno fakultete viešės filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ režisierius Donatas Ulvydas.

Laukiami visi, ypač jau matę filmą ir norintys išsakyti savo nuomonę, padiskutuoti su režisieriumi ir apie filmo kūrimo subtilybes sužinoti iš pirmų lūpų.

Vieta: Vilniaus universiteto Kauno fakultetas, V. Gronsko auditorija.
(Muitinės g. 8, Kaunas)
Data: 2017 03 15
Laikas: 13.45 val.

Pokalbį moderuos VU KnF profesorė humanitarinių mokslų daktarė Loreta Ulvydienė ir Kauno arkivyskupijos vyskupas augziliaras teologijos mokslų daktaras Kęstutis Kėvalas.

Renginys nemokamas ir atviras, tačiau ketinančius dalyvauti prašome registruotis el. paštu:

EMILIJA 1