kayak logoGegužės 24 d.,trečiadienį,  12 val. VIII auditorijoje (3 korp.) paskaitą „Didelio masto interneto sistemų vystymas“ skaitys Valdas Monginas, Senior Software Engineer, KAYAK.
Pranešėjas KAYAK SEO komandoje rūpinasi tiek itin didelės duomenų apimties apdorojimu, tiek jų atvaizdavimu, o visa   komanda kuria sprendimus milžiniškam meta paieškos varikliui KAYAK, apdorojančiam daugiau nei 1,5 mlrd. paieškų per metus.

Paskaitos metu aptarsime: įmonių išvystymo skalę, interneto sistemų pritaikymą tarptautinei auditorijai, grafinių sąsajų programuotojo sąvoką, reikalavimus jam ir kasdienybę. Sužinosime, kaip mokslinis eksperimentavimas taikomas kasdieninėje įmonės vekloje.

Kviečiame!