Akademinių metų pradžios šventė Vilniaus universiteto Kauno fakultete

2017 rugsejo12017 m. rugsėjo 1 d. (penktadienį)

Kaune

10.00 val. – iškilminga ceremonija fakulteto Napoleono namo kiemelyje (prie IV korp.)

Dalyvauja fakulteto choro „Veni gaudere“ grupė (vadovė Adelė Mikalkėnienė).

10.30 val. – Liepkiemio piknikas (su gyva muzika ir arbata visai VU KnF bendruomenei) Liepų kiemelyje.

12.00 val. pirmakursiai ir jų kuratoriai bei fakulteto administracijos ir dėstytojų atstovai išvyksta į Vilnių (nuo Vytauto bažnyčios, Aleksoto g. 3, Kaunas) dalyvauti VU renginiuose: VU dėstytojų, studentų ir alumnų eisenoje į universiteto Didįjį kiemą, kur vyks iškilminga studijų metų pradžios ceremonija.

Registracija kelionei į Vilnių 2017 m. rugsėjo 1 d.

Vilniuje

14.45 val. VU dėstytojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto į Didįjį kiemą nuo LR Seimo rūmų (Gedimino pr. 53, Vilnius).

15.30 val.Renovatio Studiorum –  iškilminga ceremonija Didžiajame VU kieme (Universiteto g. 3).

Kviečiame dalyvauti šventiniuose renginiuose!

Daugiau informacijos: