Tarptautinis doktorantų seminaras Vilniaus universitete Kaune

anna maijan kuva2017 m. rugsėjo 5 d. VU Kauno fakulteto mokslininkų grupė „Organizacijų etika ir socialinė atsakomybė“ organizuoja tarptautinį doktorantų seminarą „Value-based meanings and impacts of leadership and management”, kurį moderuos fakulteto strateginio partnerio – Jyväskylä universiteto Verslo ir ekonomikos mokyklos (Suomija) profesorė Anna-Maija Lämsä.

Seminaro tikslas – pasidalinti žiniomis rengiamos disertacijos tema ir   diskutuojant su kitais seminaro dalyviais gauti įžvalgų ar komentarų disertacijos tobulinimui. Seminaro metu profesorė taip pat pristatys Suomijos mokslų akademijos finansuojamą projektą Equality in Society - WeAll (daugiau žr. http://weallfinland.fi/en/home/), kurio lėšomis finansuojamas jos vizitas į Lietuvą.

Renginio programą galite rasti čia.

Pasiteiravimus siųskite organizatoriams:

Dr. Anna-Maija Lämsä yra žmogiškųjų išteklių vadybos profesorė, kurios mokslinių interesų sritys – etiniai vadybos, lyderystės ir organizacijų veiklos aspektai, lygybė ir įvairovė organizacijose, karjera lyčių ir vadovavimo aspektais, moterų lyderystė. Jos darbai publikuoti tarptautiniuose žurnaluose Journal of Business Ethics; Gender, Work and Organization; The International Journal of Human Resource Management; Scandinavian Journal of Management; Business Ethics: A European Review; Baltic Journal of Management; Gender in Management: An International Journal; Journal of Workplace Learning and Leadership & Organization Development Journal. Šiuo metu ji yra viena iš dviejų projekto Equality in Society (Weall No. 292 883) vadovių ir vedančiųjų tyrėjų.

Nuotraukos autorius –  Petteri Kivimäki.