2017 m. spalio 2 d. Vilniaus universiteto  Kauno fakultete lankysis profesoriai dr. Jean Helms Mills ir dr. Albert Mills iš Saint Mary universiteto Sobey verslo mokyklos (Kanada), kurie  13.30-15.00 val.  IV aud. (VU KnF I korp., I a. , Muitinės g. 8) skaitys pranešimą „How to get published: insights from editors and qualitative researchers“.

Mokslininkai iš Kanados – prestižinių tarptautinių mokslinių žurnalų redaktoriai, savo vykdomų  kokybinių tyrimų rezultatus publikuojantys aukščiausio lygio vadybos mokslo žurnaluose,  –  dalysis patirtimi  su jaunaisiais ir patyrusiais Lietuvos aukštojo mokslo institucijų tyrėjais. Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Susitikimas su prof. dr. Jean Helms Mills ir prof. dr.  Albert Mills – 2017 m. spalio 2 d. 13.30-15.00 val. VU Kauno fakultete (Muitinės g. 8) IV aud.

Norintiesiems gauti pažymėjimus – registracija iki rugsėjo 27 d. el. paštu:

Mokslininkų vizitą finansuoja LMT administruojama programa LINO-LT (sutarčių Nr. LINO-PAR-37/LSS-620000-1476 ir LINO-PAR-38/LSS-620000-1477) ir Suomijos mokslų akademijos fiansuojamas projektas WeAll - “Social and Economic Sustainability of Future Working Life: Policies, Equalities and Intersectionalities in Finland” (sutarties Nr. 292883).

Apie atvykstančius profesorius

jean helms 3Vadybos profesorės Jean Helms Mills moksliniai interesai apima kritinę vadybos teoriją, prasmių kūrimo (angl. sensemaking) bei prasmių perdavimo (angl. sensegiving) teorijas, kokybinių tyrimų metodų taikymą organizacijų studijose, konkrečiai  –  organizacijų kaitos procesuose. Jos aukštą mokslinę kompetenciją rodo daugiau nei 200 individualiai ir su bendraautoriais parengtų publikacijų ir žodinių pranešimų. Profesorė yra 19 tarptautinių žurnalų redaktorių kolegijos narė, kviestinė redaktorė, žurnalo Qualitative Research in Organizations and Management bendraredaktorė. Praeityje ji vadovavo Atlanto verslo mokyklų asociacijai, Kanados administracijos mokslų asociacijai, Vadybos akademijos (Academy of Management) kritinės vadybos studijų skyriui ir kt. Prof. J. Helms Mills kaip tyrimo vadovė, vykdytoja ar bendraparaiškovė iš įvairių Kanados ir Suomijos finansavimo šaltinių yra gavusi daugiau nei 12 mln. CAD paramą moksliniams tyrimams. Pastaruoju metu ji vadovauja arba vykdo mokslinius tyrimus projektuose žinojimo sociologijos srityje ir diskriminacijos/įvairovės vadybos/lyčių lygybės tarptautinėse oro linijose tema.

albert mills 2Vadybos profesorius Albert Mills yra pripažintas organizacijos teorijos ir kritinės vadybos teorijos, lyčių studijų ir socialinių kategorijų sąveikos tyrėjas, savo tyrimuose taikantis kokybinių tyrimų metodus (etnografiją, dalyvavimą stebint, istoriografiją, interviu ir t.t.). Savo tyrimų rezultatus  jis yra paskelbęs  daugiau nei 200 mokslo straipsnių, skaitęs 20 kviestinių plenarinių pranešimų tarptautiniuose mokslo renginiuose. Prof. A. Mills yra 34 tarptautinių mokslinių žurnalų (tarp jų - Organization, Qualitative Research in Organizations and Management, Gender, Work and Organization) redaktorių kolegijos narys, kviestinis redaktorius, bendraredaktorius, Academy of Management narys, tarptautinių konferencijų, specialių sesijų (bendra)organizatorius. Sobey verslo mokykloje jis vadovauja vadybos krypties doktorantūros programai, kurią tarptautinė vertinimo komisija 2016 m. pripažino inovatyvia šios srities programa.  Pastaruoju metu jis vadovauja arba vykdo mokslinius tyrimus projektuose žinojimo sociologijos srityje ir diskriminacijos/įvairovės vadybos/lyčių lygybės tarptautinėse oro linijose tema.