CodeWeek FINAL logoES programavimo savaitė CodeWeek vyksta jau penktą kartą. Programavimo savaitės tikslas-populiarinti programavimą, loginį mąstymą, kūrybiškumą. Šiemet VU Kauno fakultetas šioje iniciatyvoje dalyvauja trečią kartą ir kviečia susipažinti su kompiuterio anatomija.

Kur slepiasi kompiuterio smegenys? Kas yra kompiuterio mama? Kaip atrodo kompiuterio širdis? Ar norite ne tik sužinoti, bet ir pamatyti, iš ko susideda kompiuteris? O gal norite jį išardyti ir vėl surinkti, kad puikiai veiktų? Ateikite ir pabandysime tai padaryti kartu! Užsiėmimą – dirbtuves „Kompiuterio anatomija“ moksleiviams veda VU KnF bakalauro studijų rogramos Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga studentai.

Renginys vyks spalio 17 d. 12 val. VU Kauno fakultete, Taikomosios informatikos institute, I kompiuterių klasėje.

Didesnėms nei 20 moksleivių grupėms privaloma išankstinė registracija el. paštu: . Visi programavimo savaitės renginiai skelbiami svetainėje events.codeweek.eu