Maloniai kviečiame dalyvauti paskaitoje ,,Gyvenimo harmonija“, kurią ves prof. dr. Elamurugan Veerappan Subbu, KG Menų ir mokslo koledžo dekanas, iš Coimbatore, Indijos. Profesorius taip pat yra dvasinis mokytojas, meditaciją bei jogą praktikuojantis beveik 4 dešimtmečius.

Paskaita vyks sausio 16 d. 12 val. Kauno fakultete, Vaizdo konferencijų studijoje.

Warmly welcome to a lecture ,,Harmony in Life“ with prof. dr. Elamurugan Veerappan Subbu from KG College of Arts and Science in Coimbatore, India. Professor is a spiritual teacher who practices meditation and yoga almost for 4 decades.

January 16 at 12.00-13.30 in Studio of Visual Conferences.