VU Kauno fakulteto Lietuvių filologijos katedra maloniai kviečia studentus ir mokslininkus dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Tekstai ir kontekstai: paribio fenomenas“. Konferencija vyks 2017 m. balandžio 27–28 d. Vilniaus universiteto Kauno fakultete.

Konferencija skirta pasidalinti idėjomis apie kultūrą, kurioje baigia išnykti vienas svarbiausių klasikinę tikrovę konstruojančių veiksnių – riba. Sakoma, jog dabar žanrai susimaišę, medijos susisaistę įvairiais intermedialumo ryšiais, kalbos ir kultūros istorijoje neregėtu mastu persiklojusios ir veikia vienos kitas, tikrovė bei jos simuliakrinės kopijos tapusios nebeatskiriamos. Ir net imama klausti – o ar ta riba, skirtumas tarp jų apskritai reikalingas?

Kviečiame registruotis ir dalyvauti visus, besidominčius ribos bei paribio būsenomis kultūroje, tyrinėjančius kintančius prasmingos – tekstualizuotos – tikrovės pavidalus.

Išsamesnę informaciją apie konferenciją ir registracijos formą rasite priede. Laukiame Jūsų atvykstant!

Būtume dėkingi, jei šia informacija pasidalintumėte su kolegomis, kuriems tai galėtų būti įdomu ir aktualu.

DAUGIAU INFORMACIJOS