Vasario 21 d. (antradienį) 12.00 val.  VU KnF V. Gronsko auditorijoje vyks seminaras „Festivaliui „Kino pavasaris" rengiamų filmų "Sieranevada" ir "Hunt for the Wilderspeople" subtitravimo į lietuvių kalbą iššūkiai“.

Redagavimo seminarą ves Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos (LLVS) atstovai. VU Kauno fakulteto Audiovizualinio vertimo programos studentų versto filmo "Sieranevada" lietuvių kalbos raišką komentuos LVVS vertėja, lietuvių kalbos redaktorė Rūta Jonynaitė, o filmo "Hunt for the Wilderpeople" vertimą nagrinės LLVS ekspertas Virgis Čepliejus.

Germanų filologijos katedra kviečia prisijungti susidomėjusius!