travnik rector 2017Rugsėjo  4 — 6 d. Vilniaus universiteto Kauno fakultete vieši Travniko tarptautinio universiteto rektorius akademikas profesorius Ibrahim Jusufranić.

Rugsėjo 6 d. (trečiadienį) 12.00 val. III auditorijoje akademikas Ibrahim Jusufranić skaitys paskaitą „Capital in the 21st Century: Development up to date during Long Periods of Time and Forecastings".

Kviečiame dalyvauti!

Tarptautinio Travniko universiteto (Bosnija ir Hercegovina) rektoriaus akademiko prof. dr. Ibrahim Jusufranić mokslo interesai: modernios transporto ir transportavimo kryptys, ekologija, technologijų inovacijos, ekonomikos iššūkiai pereinamaisiais laikotarpiais, turizmas, aplinkosauga, viešasis transportas, rizikos vadyba, tvarusis vystymasis. Jis yra šių monografijų ir profesinių studijų autorius:
Engineering Economics; Prices and Tariffs in Traffic; Economics of Companies; Managerial Economics; Systems of Passenger Transport in Cities; External Transport Costs; Project Management – Management of Projects and Processes with the Evaluation of Efficiency of Investments; Logistics in Traffic and Shipping; Basis of Transport Systems; Business Logistic; Basis of Road Traffic (Organization, Technology, Economics, Logistics, Management); Public Transportation of Passengers; Innovation in Urban Public Transport; Transportation of Passengers in Cities.

2016 m. Oksfordo universitetas akademikui prof. dr. Ibrahim Jusufranić suteikė garbės profesoriaus vardą už jo mokslinį ir pedagoginį indėlį pasaulio kontekste.