2017 m. lapkričio 29 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto EKONOMIKOS, FINANSŲ IR VADYBOS INSTITUTO direktoriumi išrinktas asist dr.Giedrius Romeika, už kurį balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.

Rinkimų į VU KnF Ekonomikos, finansų ir vadybos instituto direktoriaus pareigas rezultatai:

asist dr. Giedrius Romeika         13 balsų (68,4 proc.)

prof. dr. Virginija Jurėnienė          3 balsai (15,8 proc.)

Negaliojančių biuletenių 1.

2017 m. lapkričio 29 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto KALBŲ, LITERATŪROS IR VERTIMO STUDIJŲ INSTITUTO direktore išrinkta prof. dr. Danguolė Satkauskaitė, už kurią balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.

Rinkimų į VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto direktoriaus pareigas rezultatai:

prof. dr. Danguolė Satkauskaitė  20 balsų (57,1 proc.)

Biuletenių prieš 4.

Negaliojančių biuletenių 6.

2017 m. lapkričio 29 d. Vilniaus universiteto Kauno fakulteto TAIKOMOSIOS INFORMATIKOS instituto direktoriumi išrinktas prof. dr. Audrius Lopata, už kurį balsavo daugiau nei pusė rinkimų teisę turinčių Instituto darbuotojų.

Rinkimų į VU KnF Taikomosios informatikos instituto direktoriaus pareigas rezultatai:

prof. dr. Audrius Lopata             7 balsai (77,8 proc.)

Negaliojančių biuletenių 1.

Kauno fakulteto rinkimų komisija