AmbraziunasŠių metų rugsėjo 29 d. Informatikos katedros doktorantas Martas Ambraziūnas gins daktaro disertaciją “Veiklos žinių baze išplėstos modeliais grindžiamos architektūros taikymo informacijos sistemų inžinerijoje metodas”. Savo moksliniame darbe M. Ambraziūnas siekia integruoti veiklos modelį į MDA procesą ir papildyti jį žiniomis grindžiamos IS inžinerijos modelių tikrinimo galimybėmis.

Disertantas informatikos bakalauro laipsnį įgijo 2006 m. VDU, kur apgynė darbą: “Funkcijų bibliotekų morfologinei analizei ir daugiareikšmiškumo sprendimui sukūrimas”. Vilniaus universitete 2008 m. Martui buvo suteiktas vadybos ir verslo administravimo (VISM programa) magistro laipsnis už baigiamąjį darbą “Veiklos žinių baze grindžiamas UML klasių diagramos generavimo metodas”.

Šiuo metu M. Ambraziūnas  dėsto “Mobiliųjų įrenginių programavimo technologijas” Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete.

Marto Ambraziūno disertacijos “Veiklos žinių baze išplėstos modeliais grindžiamos architektūros taikymo informacijos sistemų inžinerijoje metodas” (Fiziniai mokslai, informatika (09P)) vadovas –  prof. dr. Audrius Lopata (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai, informatika – 09 P). Disertacijos recenzentai: prof. dr. Albertas Čaplinskas ir prof. habil. dr. Antanas Žilinskas.

Gynimo taryba:
Pirmininkas
prof. habil. dr. Antanas Žilinskas (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai, informatika – 09 P).
Nariai:
prof. dr. Albertas Čaplinskas (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai,informatika – 09 P),
prof. habil. dr. Gintautas Dzemyda (Vilniaus universitetas, fiziniai mokslai,informatika – 09 P),
doc. dr. Raimundas Matulevičius (Tartu universitetas, fiziniai mokslai, informatika – 09 P),
prof. dr. Lina Nemuraitė (Kauno technologijos universitetas, fiziniai mokslai, informatika – 09 P).

Disertacijos gynimas vyks šių metų rugsėjo 29 d. 12 val. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto 203 auditorijoje.