Utrechto tinklas siūlo stipendiją studijoms arba moksliniam darbui viename is Utrechto tinklo universitetų.

• Studiju/tiriamojo darbo trukmė: 1 – 6 mėnesiai.
  • Stipendijos dydis fiksuotas ir nepriklauso nuo studijų  trukmės - 1000 eurų.
  • Prioritetas teikiamas magistrantams ir doktorantams, norintiems atlikti mokslo tiriamąjį darbą viename iš Utrechto tinklo universitetų.
  • Teikti paraišką studijoms gali ir tie studentai, kurie negali gauti Erasmus studento statuso (t.y., jau yra buvę Erasmus studentai arba jų numatoma studijų trukmė užsienyje yra trumpesnė nei 3 mėnesiai).

Paraiškos dokumentai:

• Paraiškos forma
  • Motyvacinis laiskas
  • Rekomendacija
  • Partnerinės institucijos sutikimas del priėmimo (Letter of Acceptance)

Pasibaigus studijų periodui studentas turės pateikti ataskaitą bei priimančio universiteto patvirtinimą .

Atrankos procedūra:

• Paraiškos dokumentus pristatyti i VU tarptautinių programų ir ryšių skyrių. Kontaktinis asmuo: Rita Vienažindienė, e-mail: , tel. 2687150
  • Paraiška galima pateikti iki spalio 15 d.
  • Paraiškas vertina ir kandidatus tvirtina Urechto tinklo atrankos komitetas.

Daugiau informacijos galima rasti Utrechto tinklo puslapyje http://www.utrecht-network.org/en/news/news/news_id,44/utrecht-network-young-researchers-grant- .