grundieneFinansų ir apskaitos katedros doktorantė Živilė Grundienė – Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto absolventė. 2014 m. gruodžio 3 d. 10 val. ji gins disertaciją „Apgaulių finansinėse ataskaitose nustatymas“ socialinių mokslų daktaro laipsniui gauti (VU KHF X auditorijoje).

Po studijų VU KHF 2001-2005 m. disertantė tapo  Vadybos ir verslo administravimo bakalaure, o 2005-2007 m. studijavo magistrantūroje ir įgijo Apskaitos, finansų ir bankininkystės magistro laipsnį. Pakviesta studijuoti doktorantūroje Živilė turėjo galimybę išbandyti save akademinėje veikloje – pirmaisiais metais dėstė kelis dalykus: Įmonės finansus, Finansinę veiklos analizę, vėliau – Monetarinės politikos kursą.

Apie disertaciją

Pavadinimas: Apgaulių finansinėse ataskaitose nustatymas (Vadyba 03 S).

Mokslinio darbo vadovė – prof. dr. Rasa Kanapickienė (Vilniaus universitetas) ir konsultantė –prof. dr. Kristina Rudžionienė (Vilniaus universitetas).

Disertacijos gynimo taryba:

Pirmininkė – prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas);

prof. dr. Neringa Stončiuvienė (Aleksandro Stulginskio universitetas);

prof. dr. Violeta Pukelienė (Vytauto Didžiojo universitetas);

prof. dr. Kristina Rudžionienė (Vilniaus universitetas);

doc. dr. Gailutė Gipienė (Vilniaus universitetas).

Oficialieji oponentai:

prof. habil. dr. Vaclovas Lakis (Vilniaus universitetas) ir

prof. dr. Danutė Zinkevičienė (Aleksandro Stulginskio universitetas).

Gynimo data ir vieta: 2014 m. gruodžio 3 d. 10 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto 10 auditorijoje (Muitinės g. 8, LT-44280, Kaunas).

Daugiau apie disertaciją: