Patvirtintas sąrašas asmenų, kuriems šiais metais bus kompensuota už studijas sumokėta kaina.

Lapkričio 25 dieną elektroniniu paštu bus išsiųsti pranešimai apie paskirtą kompensaciją. Asmenys, norėdami ją gauti,iki gruodžio mėn. 9 dienos privalės užpildyti prašymą paskirtai kompensacijai išmokėti. Jei asmuo tokio prašymo nepateiks, laikytina, kad už studijas suteiktos kompensacijos jis atsisako.

Galimybė atgauti už studijas sumokėtą kainą atsiranda du kartus: po dviejų studijų metų (arba pabaigus pusę studijų programos) ir po studijų baigimo. Už studijas sumokėta kaina kompensuojama už visą laikotarpį arba to laikotarpio dalį, kuomet asmuo studijavo valstybės nefinansuojamose vietoje.

Šiais metais Švietimo ir mokslo ministerija skyrė kompensacijoms daugiau nei 14,2 mln. litų.

Universitetų studentams ir absolventams suteiktos 977 kompensacijos.