Verbauskiene disertacija vu khfVerslo ekonomikos ir vadybos katedros lektorė Lina Verbauskienė 2014 m. gruodžio 19 d. 11 val. gins disertaciją „Vartotojų patirties poveikis svetingumo paslaugų vartotojų pasitenkinimui ir ketinimams“ socialinių mokslų daktaro laipsniui gauti (VU KHF X auditorijoje).

L. Verbauskienė 2000 m. baigė Turizmo ir sporto vadybos bakalauro studijas Lietuvos kūno kultūros akademijoje (šiuo metu Lietuvos sporto universitetas). Bakalauro baigiamojo darbo tema: Turizmas Aukštaitijos nacionaliniame parke.

2002 m. disertantė baigė Marketingo ir prekybos vadybos magistro studijas Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete. Magistro darbo tema: Klientų lojalumo skatinimas santykių marketinge: turizmo paslaugos.

2000 m. Lina Verbauskienė įgijo kelionių operatoriaus ir kelionių vadovo pažymėjimus, išduodamus Valstybiniame turizmo departamente.

Šiuo metu L. Verbauskienė dirba VU KHF Verslo ekonomikos ir vadybos katedroje. Ji skaito Verslo pagrindų, Marketingo tyrimų, Marketingo bei Paslaugų marketingo dalykus Vadybos ir verslo administravimo, Ekonomikos, Ekonomikos ir vadybos studijų programų studentams, taip pat dalyvauja Kultūros vadybos studijų programoje, kur dėsto Marketingo valdymą.

Apie disertaciją

Disertacijos pavadinimas: Vartotojų patirties poveikis svetingumo paslaugų vartotojų pasitenkinimui ir ketinimams. (Kryptis: 03S).

Darbo vadovas: doc. dr. Edverdas Vaclovas Bartkus (Vilniaus universitetas).

Disertacijos gynimo taryba:

Pirmininkas – prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas),

doc. dr. Edmundas Jasinskas (Vilniaus universitetas),

prof. dr. Ligita Šimanskienė (Klaipėdos universitetas),

prof. dr. Audrius Gargasas (Aleksandro Stulginskio universitetas),

prof. dr. Regina Virvilaitė (Kauno technologijos universitetas).

Oficialieji oponentai:

doc. dr. Asta Mikalauskienė (Vilniaus universitetas),

prof. dr. Rita Kuvykaitė (Kauno technologijos universitetas),

Gynimo data ir vieta: 2014 m. gruodžio 19 d. 11 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto 10 auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas).

Daugiau apie disertaciją: