mariusVerslo ekonomikos ir vadybos katedros doktorantas Marius Akulavičius šių metų birželio 22 d. gins disertaciją „Skaitmeninio piratavimo valdymas kūrybinio turinio industrijoje“ socialinių mokslų daktaro laipsniui gauti.

Marius Akulavičius yra Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto absolventas, čia įgijęs (2001–2005) vadybos ir verslo administravimo bakalauro (baigiamojo darbo tema – „Įmonės X formos ir strategijos parinkimas siekiant įgyvendinti verslo idėją“) ir  verslo administravimo magistro (2005–2007 m.m.; baigiamojo darbo tema  – „Lietuvos nekilnojamojo turto verslo plėtros galimybės užsienyje“) kvalifikacinius laipsnius.

Studijas fakultete Marius tęsė vadybos doktorantūroje (2008–2015). Kaip Verslo ekonomikos ir vadybos katedros doktorantas M. Akulavičius vedė Verslo pagrindų ir Mikro ekonomikos seminarus, vadovavo 36 studentų kursiniams darbams ir 17 praktikos ataskaitų  bei 11 bakalauro darbų, taip pat dalyvavo tarptautiniame projekte PRORES.

Duomenys apie disertaciją

Disertantas: Marius Akulavičius. Socialiniai mokslai, (Vadyba 03 S).

Institucija: Vilniaus universitetas, Kauno humanitarinis fakultetas.

Disertacijos pavadinimas: „Skaitmeninio piratavimo valdymas kūrybinio turinio industrijoje“.

Moksliniai vadovai:

Prof. dr. Dainora Grundey (Vilnius universitetas, socialiniai mokslai, vadyba 03S) 2008-2012 m.m.

Doc. dr. Edverdas Vaclovas Bartkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba 03S) 2012-2015 m.m.

Disertacijos gynimo taryba:

Pirmininkas – prof. dr. Rasa Kanapickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S).

Nariai: prof. dr. Bronius Neverauskas (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S),  prof. dr. Alvydas Raipa (Mykolo Romerio universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S), prof. dr. Virginija Jurėnienė (Vilniaus universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H), doc. dr. Edmundas Jasinskas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S)

Oficialieji oponentai:

prof. habil. dr. Remigijus Čiegis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S),

prof. dr. Ligita Šimanskienė (Klaipėdos universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S).

Disertacijos viešas gynimas vyks 2015 m. birželio 22 d. 11 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto X  auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas)

Daugiau apie disertaciją: