multimodalumas vu 2017Multimodalumą viešajame diskurse tirianti Vilniaus universiteto Kauno fakulteto mokslininkų grupė, į kurią susitelkė tyrėjai iš Lietuvių filologijos, Germanų filologijos ir Užsienio kalbų katedrų, inicijuoja naujos mokslo studijos rengimą.

2017 m. kovo 23 dieną įvyko pirmasis mokslininkų grupės „Multimodalumas viešajame diskurse“  susitikimas. Grupės vadovė doc. dr. Saulutė Juzelėnienė ir grupės nariai prof. dr. Skirmantė Šarkauskienė, prof. dr. Danguolė Satkauskaitė, doc. dr. Skirmantė Biržietienė, doc. dr. Rita Baranauskienė, dokt. Daiva Šidiškytė, dokt. Viktorija Seredžiūtė ir lekt. Alina Kuzmickienė aptarė multimodalumo Lietuvos viešajame diskurse tyrimo perspektyvas, diskutavo dėl naujos mokslo studijos poreikio lietuvių lingvistikoje. Susitikimo metu dalytasi galimomis modalumo tyrimo idėjomis, aptarta  preliminari būsimos studijos tematika, numatytos kitos mokslininkų grupės veiklos: multimodalumo tyrimų sklaida konferencijose, bendradarbiavimas su užsienio universitetų mokslininkais, tarptautinių projektų rengimas.