XIV-tame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ dalyvaus ir VU KnF mokslininkai

erdvelaivis zeme 2017Rugsėjo 11–20 dienomis vyksiančiame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ originaliomis idėjomis ir mokslo išradimais bei teorijomis, mokslininkų pastangomis virstančiomis praktika, su klausytojais dalysis ir Vilniaus universiteto Kaune atstovai. Rugsėjo 18 d. – festivalio „Erdvėlaivis Žemė‘2017“ diena Vilniaus universitete Kaune.

Mokslo naujienomis besidomintiems VU Kauno fakultete (Muitinės g. 8) rugsėjo 18 d. vyksiančiose viešose paskaitose bus pristatytos intelektualios verslo operacijų valdymo sistemos, skirtos valdyti bankomatų grynųjų pinigų srautus, apžvelgiamos dirbtinio intelekto, didelių duomenų masyvų apdorojimo problemos. Fakulteto mokslininkai su klausytojais pasirengę kalbėtis ne tik apie programinius robotus, kurie geba mokytis, adaptuotis ir priimti sprendimus, modeliuojant milijardus galimų sprendimo kombinacijų. Savo auditorijai jie pasiūlys analizuoti žinomus literatūros kūrinius ir net organizacijos anatomiją drauge ieškant atsakymų į klausimus: kaip įtikinti neįrodant; kaip priversti skeptikus patikėti, kad verta už jus balsuoti, iš jūsų pirkti, jumis tikėti; kodėl ir koks apeliavimas į emocijas paveikia labiau už loginius argumentus ir  kaip atpažinti pagrindines kalbinės manipuliacijos technikas? Kūrybinėse dirbtuvėse ir užsiėmimuose bus mokoma užsienio kalbos paslapčių ir socialinio bendravimo įgūdžių.

Kasmet mokslo populiarinimo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“ dalijamasi įžvalgomis apie  išradimų ir originalių idėjų virsmą naudingais produktais ar paslaugomis bei mokslo ir verslo jungtis, spartinančias visuomenės pažangą XXI amžiuje. Š. m.  rugsėjo 18 d. diskutuoti apie visa tai ir dar daugiau kviečia VU Kauno fakulteto mokslininkai: profesorė dr. Tatjana Solomonik-Pankrašova ir docentė dr. Skirmantė Biržietienė, docentai dr. Robertas Kudirka ir dr. Vytautas Rudžionis, docentė dr. Asta Mikalauskienė, dr. Eglė Gabrėnaitė, dr. Darius Dilijonas, dr. Mindaugas Grigaitis bei lektoriai Giedrė Dubauskienė ir Saulius Jurgelėnas.

Daugiau informacijos apie jų siūlomas temas diskusijoms ir užsiėmimams:

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/eksperimentines-fonetikos-pradmenys/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/psichoanalitinis-zvilgsnis-i-romana-altoriu-sesely/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/advertisements-are-fun-come-and-practise-english-with-them/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/darnus-vystymasis/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/seminaras-zaidimas-mafija/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/ar-dirbtinis-intelektas-gali-priimti-geresnius-sprendimus-uz-zmogu-ir-uztikrinti-efektyvesni-banku-sistemu-valdyma-2/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/veikeju-kurinio-budai-mariaus-katiliskio-romane-miskais-ateina-ruduo/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/itaigos-anatomija-paveikios-komunikacijos-technikos/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/kalbu-dirbtuves/

http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/2017/skrydis-i-kalbu-galaktika/

Registracija į festivalio „Erdvėlaivis Žemė‘2017“ renginius Vilniaus universitete Kaune tebevyksta!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos