Finansų ir apskaitos katedros lektorė Agnė Ramanauskaitė pasirinko studijas Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete ir nuosekliai siekė žinių, kad įsitvirtintų aukštos kvalifikacijos profesionalų rinkoje, o gruodžio 10 d. ji gins disertaciją Intelektinio kapitalo įvertinimo ir pateikimo finansinėse ataskaitose modelis ekonomikos mokslų daktaro laipsniui gauti.

2007 m. Agnė baigė vadybos ir verslo administravimo pirmosios pakopos (bakalauro) studijas. Jos baigiamojo darbo tema – Audito paslaugų savikainos vertinimas. Po to studijavo apskaitos, finansų ir bankininkystės magistrantūroje ir 2009 m. apgynė baigiamąjį darbą Intelektinio kapitalo atskleidimas įmonių finansinėse ataskaitose. A. Ramanauskaitės pastangos ir žinios buvo įvertintos garbingu Vilniaus universiteto Cum Laude diplomu, patvirtinančiu įgytą magistro laipsnį.

Po sėkmingų studijų Agnė buvo pakviesta dirbti Finansų ir apskaitos katedroje, kur šiuo metu būsimiesiems ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo bakalaurams – fakulteto nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams – skaito du akademinius kursus: Auditas ir Mokesčių politika.

Be to, Agnė dirba auditore UAB „Botasta“. Lietuvos auditorių rūmų prezidiumo nutarimu 2012 m. sausio 20 d. jai, sėkmingai išlaikiusiai visus kvalifikacinius egzaminus, buvo suteiktas atestuoto auditoriaus vardas. Šiuo metu Lietuvoje šis vardas yra suteiktas 387 asmenims, o siekiančių jį gauti asmenų sąraše – 297 kandidatai. Vidaus auditorių asociacijos tarybos nutarimu 2011 m. gruodžio 5 d. A. Ramanauskaitei, išlaikiusiai kvalifikacinį egzaminą, buvo suteiktas ir atestuoto vidaus auditoriaus vardas.

Toks užimtumas jaunajai dėstytojai ir kvalifikuotai auditorei netapo kliūtimi siekti užsibrėžto tikslo – mokslinio laipsnio. Studijuodama doktorantūroje Agnė Ramanauskaitė parengė disertaciją Intelektinio kapitalo įvertinimo ir pateikimo finansinėse ataskaitose modelis (kryptis: socialiniai mokslai, ekonomika – 04S), kurios viešas gynimas vyks 2013 m. gruodžio 10 d. 11 val. 10 a.

Darbo vadovė –  prof. dr. Kristina Rudžionienė, konsultantė – prof. dr. Rasa Kanapickienė.

Disertacijos gynimo taryba: pirmininkas - prof. habil. dr. Vaclovas Lakis (Vilniaus universitetas), prof. habil. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas), prof. dr. Violeta Pukelienė (Vytauto Didžiojo universitetas), prof. dr. Danutė Zinkevičienė (Aleksandro Stulginskio universitetas), doc. dr. Gailutė Gipienė (Vilniaus universitetas).

Oficialieji oponentai: prof. habil. dr. Jonas Mackevičius (Vilniaus universitetas), prof. dr. Astrida Slavickienė (Aleksandro Stulginskio universitetas).

Daugiau apie disertaciją: http://www.lmt.lt/lt/naujienos/disertacijos/d-db/3353/p80.html