Šiemet Europos kalbų dieną Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Užsienio kalbų katedros studentai šventė kartu su Kauno J. Jablonskio gimnazijos dešimtokais ir vienuoliktokais.

Rugsėjo 26 d. fakulteto 11 auditorijoje Anglų ir rusų kalbų studijų programos studentai vedė mokiniams daugiakalbę pamoką, kurią moderavo Užsienio kalbų katedros dėstytoja L. Kamičaitytė. Pamokoje buvo trumpai pristatyta Anglų ir rusų kalbų studijų programa, VU KHF Studentų atstovybės veikla, aptartos absolventų karjeros galimybės.

Pirmo, antro ir trečio kurso studentai parengė anglų, rusų, ukrainiečių, vokiečių, italų, lenkų ir lotynų kalbų pristatymus. Gimnazistai atsakinėjo į studentų klausimus, vykdė įvairias linksmas užduotis. Geriausiai užduotis atlikusiems mokiniams buvo įteikti  suvenyrai su fakulteto simbolika.

Paaiškėjo, kad tarp mokinių yra trys ispanai, kurie atvyko į J. Jablonskio gimnaziją pagal mainų programą. Su jais anglų ir rusų kalbas studijuojantys studentai bendravo angliškai. Aplodismentų sulaukė trečio kurso studento R. Witkovskio lenkų kalbos pristatymas, kurio metu mokiniai, mokytojos ir dėstytojos mokėsi skaityti lenkiškai.

Renginio pabaigoje mokytoja J. Jarusevičienė papasakojo, kad pati yra VU KHF Anglų ir rusų kalbų programos absolventė, o dėkodama už smagų renginį studentams įteikė saldžią dovaną. Po pamokos trečio kurso studentė Anelė Dubickaitė pakvietė svečius į
ekskursiją po fakultetą.

Europos kalbų dienai skirto renginio sumanytojos – J. Jablonskio gimnazijos mokytojos Jurgita Jarusevičienė ir Jūratė Paražinskienė bei VU KHF Užsienio kalbų katedros  dėstytojos L. Kamičaitytė ir A. Diomidova.

Užsienio kalbų katedros informacija

Atnaujinta (Trečiadienis, 09 Spalis 2013 08:57)