Instrumentinis ansamblis ,,Concordi sono“

CONCORDI SONO LOGOTIPASTik 2015 m. lapkritį Vilniaus universiteto Kauno fakultete susibūręs instrumentinis ansamblis sėkmingai įsiliejo ne tik į fakulteto, bet ir  į miesto koncertinį gyvenimą. Debiutavęs viešu pasirodymu Kauno rotušėje kalėdinio labdaros vakaro metu, fakulteto bendruomenei ansamblis prisistatė muzikuodamas šventiniame VU KnF tarybos posėdyje, kur sulaukė gausių aplodismentų.

  Concordi sono

Concordi sono – lot.vienbalsiai, vieningai. Toks ir yra ansamblio narių požiūris į muzikavimą ir  bendravimą. Dabar ansamblyje yra 10 narių, kurie muzikuoja įvairiais instrumentais: fortepijonu, kontrabosu, o daugiausia griežia smuikais. Ansamblio repertuare –  įvairių stilių  muzika (nuo baroko iki šiuolaikinių kūrinių). Mėgstame eksperimentuoti tiek muzikos stilių, tiek įvairių instrumentų ansamblio sudėties prasme. Sieksime dalyvauti įvairiuose projektuose, konkursuose, nebijosime iššūkių ir, žinoma,  koncertuosime.

Visus gebančius komunikuoti muzikos kalba ir valdančius kokį nors instrumentą (mus domina visi instrumentai), kviečiame įsitraukti į ansamblio ,,Concordi sono“ veiklą.

Jeigu mėgstate muzikuoti, bendrauti ir smagiai leisti laiką repeticijų metu (ir ne tik) bei keliauti, prisijunkite! Laukiame Jūsų!

VU KnF ansamblio ,,Concordi sono“ vadovė Kristina Katavičiūtė

Daugiau informacijos:

tel. 8 612 83016

el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.