.article-content img { /* display: block; */ }

raudonojo kilimo teatras spalvotas logo

vu khf teatras

Įkurtas 2013 m. rudenį. Debiutavo 2014 m. gegužės 15 d. „Poezijos muitine“ – niekada nepublikuotos poezijos skaitymais fakulteto Liepų kiemelyje (Muitinės g. 8). 2015 m. balandžio 8 d. pristatė publikai autentiškų istorijų vakarą „Atmintyje kai kas liko“, o gegužės 20 d. surengė antrąją „Poezijos muitinę“. https://www.youtube.com/watch?v=Z2hWw1SWZZU

2016 m. gegužės 25 d. vyko trečioji „Poezijos muitinė“.

Pirmasis teatro vadovas – aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas. Šiuo metu teatrui vadovauja Indrė Taločkaitė,Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė.

2016 m. pavasarį rengiantis premjerai – A. Slapovskio pjesės įkvėptai komedijai „Nesusišnekam?!“ – teatro grupė pasivadino VU KnF „Raudonojo kilimo“ teatru.

Apie VU KnF teatrą – iš pirmųjų lūpų (pasakoja Rūta ir Karolis):

vu khf teatras poezijos muitineSveiki. Prašom nusirengti. Taip, viską. Taip, apatinius, batus ir kojines taip pat. Išsinėrę iš odos, ją gražiai sulankstykite ir įdėkite štai į tą maišelį. Kai jau būsite pasiruošęs, gulkite ant to stalo. Mes jus uždengsime mėlyna medžiaga, tad neišsigąskite. Jums bus atlikta nors ir nemaloni, bet nesudėtinga procedūra.

...

Jūsų sielos skrodimas teatro operacinėje buvo sėkmingas. Dabar jūs – vienas iš mūsų.

Taip verda gyvenimas mūsų teatre. Ateini, lieki nuogas ir išeini lyg naujai gimęs.

Daugiau kalbėti neverta. Išduosime tik tiek, kad prieš du metus (2013 m.) mus subūrė ne kas kitas, o vienas iš dabartinių teatro vadovų Andrius Žiurauskas.

O visa kita atėję pamatysite ir sužinosite patys, todėl visada laukiame naujų veidų pirmadienio ir trečiadienio   vakarais nuo 18 val. Teatro menėje(4 korp.).

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/vukhfteatras?fref=ts