32293398 2439764719368484 6094352219845427200 oSpalio 19 d. per ilgąją pertrauką (11.15 val. I auditorijoje) VU Kauno fakulteto studentus ir darbuotojus kviečiame į susitikimą su VU Sveikatos ir sporto centro  http://www.ssc.vu.lt/ atstovais, – pasikalbėti  apie tai, kaip rasti laiko pasportuoti, kaip pasirinkti džiuginančią sportinę  veiklą ir nemesti jos po savaitės.   

Kartu su svečiais iš Vilniaus pasidžiaugsime tarptautinės akcijos „Universitetų vasaros iššūkis“ rezultatais ir  aptarsime „Sveikatingumo kampo“ Vilniaus universitete Kaune idėją.

„Ne tik kalbėsime, kaip judėti sveikai, bet ir iš tiesų pajudėsime – pasivaikščiosime šiaurietiškai, jeigu tik susitikimo pabaigoje atsiras norinčių išeiti iš auditorijos į kiemą su lazdomis! “ - žada VU Sveikatos ir sporto centro direktorė dr. Ramunė Žilinskienė.

Susitikimas vyks jau šį penktadienį, spalio 19 d. 11.15 val.  I aud. Laukiame neabejingų sveikam gyvenimo būdui ir judėjimui!

38647505 2573937252617896 2401290260706230272 n

IMG 806Auksaspalvis ruduo VU Kauno fakulteto merginų chorui „Veni gaudere“ (lot.: ,,atėjome džiaugtis!”) – pats darbymetis. „Ką  tik pasibaigė naujų narių atrankos, o dabar intensyviai ruošiamės svarbiems renginiams: tarptautiniam konkursui Baltstogėje (Lenkijoje), tradicinei VU KnF Studentų atstovybės akcijai „Sielų upė“ lapkričio 1 d. Kaune ir Lietuvos aukštųjų mokyklų chorų festivaliui Klaipėdoje. Lapkričio 17 d. festivalio klausytojams Klaipėdos universiteto Menų fakulteto koncertų salėje pristatysime repertuarą, kuris š. m. rugpjūčio 16-30 dienomis sužavėjo Japonijos publiką, o mus dar kartą mintimis sugrąžins į nuostabiai šioje šalyje praleistas dienas,“- pasakoja VU Kauno fakulteto merginų choro „Veni gaudere“ (https://www.facebook.com/VU.KnF.merginu.choras.VENI.GAUDERE) vadovė Adelė Mikalkėnienė, maloniai sutikusi išsamiau pasidalyti neblėstančiais įspūdžiais.

2018 m. spalio 10 d. viešame Vilniaus universiteto Kauno fakulteto tarybos posėdyje įvyko Kauno fakulteto dekano rinkimai.

Rinkimų rezultatai:

Kandidato vardas, pavardė

Balsai

Kęstutis Driaunys, doc. dr.

16 (daugiau nei pusė balsavimo teisę turinčių Tarybos narių)

Vaiva Zuzevičiūtė, prof. (HP) dr.

0

2 (du) biuleteniai pripažinti negaliojančiais.

Rinkimuose dalyvavo 18 iš 20 balsavimo teisę turinčių Tarybos narių.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanu išrinktas doc. dr.Kęstutis Driaunys.

Kauno fakulteto taryba teikia Vilniaus universiteto rektoriui skirti doc. dr. Kęstutį Driaunį Kauno fakulteto dekanu.

Apie Kauno fakulteto dekano rinkimų tvarką 

Kauno fakulteto rinkimų komisija

Nuotrauka 2Spalio 11 dieną (ketvirtadienį) Vilniaus universiteto Kauno fakultete (VU KnF) vyks du Europos Sąjungos programavimo savaitės (Code Week) renginiai https://codeweek.eu.

Juose dalyvaus ne tik VU KnF audiovizualinio vertimo studijų programos studentai.

Tobulinti programų vertimo įgūdžius ir sužinoti daugiau apie lokalizavimo subtilybes kviečiami visi besidomintys vaizdo žaidimais ir jų lokalizavimu. Code Week skirtuose užsiėmimuose VU Kaune dalyvaus ir Lietuvos kompiuterininkų sąjungos Lokalizavimo sekcijos vadovas doc. dr. Gintautas Grigas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos