Ulvydas Ulvydiene KevalasNuo 2017 metų šalies kino ekranuose rodomo Donato Ulvydo filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ kūrėjai norėjo kuo daugiau žmonių supažindinti su filme vaizduojamu neramiu Lietuvos istorijos laikotarpiu ir bendradarbiaudami su Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) audiovizualinio vertimo specialistais sukūrė tokį produktą, kuriuo mėgautis gali ir klausos negalią turintys žiūrovai, ir ne tik lietuviai.

vu uosinta 001Gegužės 9 d. 18–20 val. VU Kauno fakultete, Tarybos menėje vyks vakaronė „Kultūrinis pasas“, kurioje Erasmus studentai bus supažindinami su Lietuvos etnografiniais regionais, pamatys skirtingų regionų tautinius drabužius, paragaus lietuviškų patiekalų, visokių skanėstų ir gaus įvairių prizų.

Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į Senato narius sąrašą.

Kauno fakultetas iškėlė keturis kandidatus (bus renkami du atstovai):

  • prof. dr. Remigijų Čiegį,
  • prof. dr. Virginiją Jurėnienę,
  • prof. dr. Astą Mikalauskienę,
  • doc. dr. Vytautą Evaldą Rudžionį.

Su kitais kandidatais į Senato narius galima susipažinti čia: https://www.vu.lt/naujienos/senato-rinkimai-2018/kandidatai-5-senato-narius

2018 m. balandžio 14 d. – gegužės 9 d. skelbiamas kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis. Jo metu  kamieninių akademinių padalinių rinkimų komisijos organizuos kandidatų į Senato narius debatus, o patys kandidatai ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte <https://www.vu.lt/site_files/Senatas_Taryba/S-2018-2/Senato_rinkimu_tvarkos_aprasas.pdf> nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą.

VU Senato rinkimai kamieniniuose akademiniuose padaliniuose planuojami 2018 m. gegužės 14 – 16 dienomis. Juose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus <https://www.vu.lt/naujienos/senato-rinkimai-2018/senato-rinkimai> įtraukti universiteto akademiniai darbuotojai.

Rinkimai Kauno fakultete vyks dekanate (Muitinės g. 8, Kaunas).

VU Kauno fakulteto rinkimų komisija
Tel. 8 37 422 523

Įšok į studento vietą!

Balandžio 23–27 d. #VU vyks tradicinis renginių ciklas „Studentas vienai dienai“, kurio metu moksleiviai galės sudalyvauti gausybėje įdomiausių paskaitų, apsilankyti moderniausiose laboratorijose ir patenkinti savo smalsumą praktiniuose užsiėmimuose. Būsimų studentų lauks geriausi universiteto studentai, tarptautinį pripažinimą pelnę dėstytojai ir profesionalūs karjeros konsultantai. 

Kiekvienam moksleiviui padėsime pasijusti akademinės bendruomenės nariu nors vienai dienai ir sužinoti, ką reiškia studijuoti geriausiame šalies universitete! 

Aktyviausių dalyvių lauks VU prizai ir apdovanojimai.
Užsiregistruok, nes vietų skaičius ribotas! Daugiau informacijos ir registracija  https://bit.ly/2ymjdoY