Martynas Radzevicius su kolegaVilniaus universiteto Kauno fakulteto Kultūros vadybos studijų programos absolventas Martynas Radzevičius visada derina daugybę veiklų. Kūrybinės įmonės „Cozywood“ verslo plėtros vadovas vadovauja ir  VšĮ „Open Culture”. Be to,  VU KnF Ekonomikos, finansų ir vadybos instituto doktorantas Martynas Radzevičius dėsto „Kultūros verslo organizavimo“ ir „Kultūros verslo vadybos“ dalykus  VU KnF Kultūros vadybos studijų programoje.

Martynas maloniai sutiko pasidalyti  mintimis apie kūrybinius verslus ir  kultūros vadybos studijas.

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu ir Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatais, Vilniaus universiteto Kauno fakulteto taryba (toliau – Taryba) skelbia konkursą Kauno fakulteto dekano (toliau – Dekanas) pareigoms eiti. Kadencijos trukmė – 5 metai.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų tvarkos aprašas nustato Dekano rinkimų organizavimo tvarką.

Konkurse į Dekano pareigas gali dalyvauti asmenys, turintys mokslo laipsnį, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties, Dekano pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos, atitinkantys kamieninio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus.

Pretendentai į dekano pareigas privalo Kauno fakulteto rinkimų komisijai pateikti šiuos dokumentus:

 • prašymą dalyvauti konkurse Kauno fakulteto dekano pareigoms eiti (prašyme būtina nurodyti el. pašto adresą ir kitus kontaktinius duomenis);
 • pretendento gyvenimo aprašymą (CV), kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį;
 • pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
 • pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
 • pretendento veiklos, jį išrinkus Dekanu, programą (iki 2 psl.);
 • pretendento deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo (Priedas Nr. 2);
 • kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Dokumentų pateikimo terminas:

nuo 2018 m. rugpjūčio 28 d. iki 2018 m. rugsėjo 12 d. 16:00 val.

Visus dokumentus pretendentas turi pateikti užklijuotame voke:

 • asmeniškai rinkimų komisijos sekretorei Deimantei Dubovskienei(Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanatas, 1.1.01 kab., Muitinės g. 8, Kaunas) darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val. (pietų pertrauka nuo 12 val. iki 13 val.), tel. (8 37) 422523;
 • arba išsiųsti registruotu paštu, ant voko užrašant:

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto rinkimų komisijai

Konkurso VU Kauno fakulteto dekano pareigoms eiti dokumentai

Muitinės g. 8

LT 44280 Kaunas

Svarstomi tik tie dokumentai, kurie gauti iki skelbime nurodyto termino pabaigos.

Patvirtinimas apie gautus dokumentus pretendentui išsiunčiamas prašyme nurodytu elektroniniu paštu.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekano rinkimų organizavimo grafikas:

Data

Veiksmai

2018 m. birželio 12 d.

Vilniaus universiteto ir Kauno fakulteto interneto svetainėse skelbiamas pranešimas apie konkursą Kauno fakulteto dekano pareigoms eiti

Nuo 2018 m. rugpjūčio 28 d.

iki 2018 m. rugsėjo 12 d. 16:00 val.

Pretendentų į dekano pareigas dokumentų pateikimas

Ne vėliau kaip

2018 m. rugsėjo 17 d.

Kauno fakulteto interneto svetainėje skelbiamas išsikėlusių kandidatų sąrašas

2018 m. rugsėjo 18 d. –

2018 m. spalio 2 d.

Organizuojami vieši kandidatų debatai ir diskusijos su Kauno fakulteto bendruomene

2018 m. spalio 10 d.

Vyksta Dekano rinkimai Kauno fakulteto taryboje, Muitinės g. 8, Kaunas

2018 m. spalio 11 d.

Apie Dekano rinkimų rezultatus Kauno fakulteto rinkimų komisija raštu praneša rektoriui ir skelbia Kauno fakulteto interneto svetainėje

Dekano rinkimų rezultatai ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo jų paskelbimo gali būti skundžiami Centrinei rinkimų komisijai.

Dekano pareigybę, atsakomybes, funkcijas reglamentuoja Vilniaus universiteto Kauno fakulteto nuostatų IV skyrius.

Dekano rinkimus organizuoja Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisijos patvirtinta Kauno fakulteto rinkimų komisija:

 • dr. Vytautas Evaldas Rudžionis (pirmininkas)
 • Deimantė Dubovskienė
 • Ernestas Basovas (studentų atstovas)

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis, el. paštas 

Deimantė Dubovskienė, el. paštas , tel. (8 37) 422523

1111111Šių metų gegužės-birželio sandūroje Vilniaus universiteto Kauno fakultete svečiavosi garsus audiovizualinio vertimo mokslininkas, knygų apie vertimą bendraautorius ir Londono universitetinio koledžo (UCL) profesorius Jorge Díaz-Cintas. Profesorės dr. Loretos Ulvydienės kvietimu Kaune viešėjusio charizmatiškojo svečio paskaitų klausėsi VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto dėstytojai ir jų studentai.

Studijų programų Audiovizualinis vertimas (AVV) bei Anglų ir švedų kalba (AnSvk) dalyviai turėjo galimybę iš paties audiovizualinio vertimo krikštatėviu vadinamo profesoriaus lūpų išgirsti apie įvairias jo patirtis ir išbandyti jėgas praktinėse dirbtuvėse.Po užsiėmimų prof. Jorge Díaz-Cintas maloniai sutiko atsakyti į AVV pirmo kurso studenčių Nedos Pogoželskaitės, Urtės Pužaitės ir Urtės Rimkutės klausimus apie jo profesines patirtis ir įžvalgas.

FATS foto 1Finansų ir apskaitos taikomųjų sistemų studijas (FATS)  Vilniaus universitete Kaunehttp://www.knf.vu.lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/finansu-ir-apskaitos-taikomosios-sistemos renkasi į karjerą šiuolaikinėje finansų industrijoje  orientuoti  jaunuoliai, siekiantys tapti paklausiais ir perspektyviais specialistais.  Kokie gebėjimai jiems reikalingi ir kaip jie ugdomi studijų metu, pasakoja šios studijų programos dėstytojai iš VU Kauno fakulteto Ekonomikos, finansų ir vadybos instituto – doc. dr. Rūta Klimaitienė (programos komiteto pirmininkė),  dr. Mantas Valukonis (programos komiteto narys, Šiaulių banko Rizikų valdymo skyriaus analitikas)  ir  prof.  Vladislavas V. Fominas,  turintis įspūdingą tarptautinę tarpdalykinę akademinę patirtį informatikos, vadybos ir administravimo srityse, kurią sukaupė dirbdamas Latvijos, Olandijos, Prancūzijos, JAV, Suomijos, Prancūzijos ir Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos