Dekano sveikinimas Vasario 16-osios proga

su gimtadieniu

Gerbiami fakulteto žmonės,

šį sekmadienį minėsime 96 – ąsias Valstybės atkūrimo metines, prisiminsime ne tik 1918 metų vasario 16 dieną Lietuvos Nepriklausomybės Aktą pasirašiusius signatarus, bet ir kitus mūsų šaliai nusipelniusius žmones, kurie padarė viską, kad mes galėtume gyventi laisvoje, nepriklausomoje valstybėje.

Sveikinu visus su  Lietuvos nepriklausomybės diena, kuri yra reikšminga ir džiugi kiekvienam lietuviui, vienijanti tautą ir  telkianti prasmingiems darbams data!

Kviečiu visus prisijungti prie didžiausių Lietuvos nacionalinių jaunimo organizacijų rengiamos

akcijos ,,Su gimtadieniu, Lietuva!" https://www.facebook.com/sugimtadieniuLietuva.

Docentas dr. Kęstutis Driaunys,

Vilniaus universiteto