Dekano sveikinimas Kovo 11-osios proga

Kovo11Mieli fakulteto žmonės,

sveikinu Kovo11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga!

Į tarptautinę laisvų šalių bendruomenę Lietuva sugrįžo tik prieš 24 metus, o pastarojo meto įvykiai Ukrainoje mums  vėl primena, kokia trapi yra laisvė šiame netvariame pasaulyje.

Tikėkime savimi ir savo tauta, kurios skausminga istorija įkvepia mus, nepriklausomos valstybės piliečius,  kasdien prisiimti garbę ir atsakomybę už laisvą Lietuvą. Branginkime ir puoselėkime ją, būkime tvirti ir solidarūs, siekdami gerovės sau ir mūsų visų valstybei.

Kviečiu visus kartu švęsti 24-ąjį Laisvės pavasarį!

Doc. dr.  Kęstutis Driaunys,

Vilniaus universiteto